Regulamin

Witajcie ;) Zapraszam do zapoznania się z regulaminem. 

  1. Stowarzyszenie ma na celu promocję blogów, zapewnienie dobrej zabawy. Proszę więc o uprzejmość w wyrażaniu swojego zdania. Nie obrażamy, nie przeklinamy. Dobrze się bawimy. 
  2. Zgłaszasz bloga w odpowiedniej do tego zakładce. 
  3. Nie spamujemy.

1 komentarz:

  1. Hej!
    Bez urazy, ale pkt. 3 trochę mnie rozwalił; straszny hipokryzm, skoro sama wchodzisz na blogi i spamujesz, rozsławiając tę stronę. :)

    OdpowiedzUsuń

Theme by MIA