Hej! Bez urazy, ale pkt. 3 trochę mnie rozwalił; straszny hipokryzm, skoro sama wchodzisz na blogi i spamujesz, rozsławiając tę stronę. :)
Hej!
OdpowiedzUsuńBez urazy, ale pkt. 3 trochę mnie rozwalił; straszny hipokryzm, skoro sama wchodzisz na blogi i spamujesz, rozsławiając tę stronę. :)