Witaj!
Skoro tutaj jesteś, postanowiłeś dołączyć albo chociaż sprawdzić co kryje się za zaproszeniem. Mam rację? Przynajmniej mam taką nadzieję ;)
W każdym razie cieszę się, że się tutaj znalazłeś. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej.
Stowarzyszenie powstało 4 marca 2017 roku, czyli rzecz biorąc niedawno. Na początku przedstawię kilka istotnych faktów.
Na początku każdego miesiąca opublikowany zostanie post z podsumowaniem miesiąca. Przy większej ilości blogów zostanie ogłoszony konkurs. Organizowane będą różnorodne ciekawostki. Z czasem wszystko zostanie przedstawione.
Poszukuje osób do zespołu. Jeśli lubisz prowadzić katalogi, udzielać się zapraszam.
Pozdrawiam Stowarzyszenie Zakonu Feniksa